עיצוב משרדים

עיצוב משרדים

גם העבודה יכולה להיות מהנה!

עיצוב משרד מחדש יכול להפוך את העבודה שלכם להרבה יותר מהנה ואפילו להוביל לתוצאות טובות יותר בעבודה עצמה. נסו והיווכחו בעצמכם!

איך ספק שתהליך עיצוב משרדים הוא תהליך לא פשוט, מכיוון שפונקציונליות ופרקטיות חייבים להיות הקווים המנחים לכל אורך הדרך, ומצד שני, אנחנו עדיין מעוניינים לשדר משהו נעים, מזמין וחמים כאשר הלקוחות נכנסים אל חלל המשרד או העובדים שוהים בו. תהליך כזה מצריך איזון, כאשר ניצול יעיל של החלל ופרקטיות הם בראש מעניינו, אך אנחנו זוכרים להשאיר מקום גם לנוחות ולאסתטיקה. אין ספק שחלל שמעוצב בצורה נכונה ונעימה, יניב תוצאות ותפוקת עבודה טובה יותר.

להתאים את העיצוב למשרד

יתכן שתהליך עיצוב משרדים נשמע כמו פרוצדורה פשוטה, אך למעשה יש צורך בעין מיומנת ובדיוק מרבי על מנת להתאים את העיצוב לאופי המשרד. אין ספק שמשרד בחברת נדל"ן שמקבל מדי יום עשרות לקוחות המעוניינים לקנות דירה, חייב להיות מעוצב בצורה שונה לחלוטין מאשר מוקד שירות לקוחות בו רק העובדים שוהים ואין תנועה אקראית כלל.

בעיצוב משרדים, הרהיטים, ובעיקר הכיסאות, תופסים את המקום הראשון בסדר העדיפויות שכן הכי חשוב לבעלי העסק שללקוחות יהיה מקום נוח לשבת בזמן שהם ממתינים, ובאותה מידה שלעובדים הנמצאים על כיסא כל היום תהיה תמיכה מספקת ואורתופדית לגבם. הרושם הראשוני גם הוא מאד משמעותי ולכן עלינו לחשוב מראש איזה רושם אנו מעוניינים ליצור ולבנות את תוכניות העיצוב בהתאם לאותו רושם. משרד המנסה לשדר משהו חמים ומזמין יראה אחרת לחלוטין ממשרד המעוניין לשדר עוצמה וכוח.

  • איך לבחור שטיח למשרד?
    רצוי לבחור שטיח למשרד רק לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע (חברת ניקיון) על אודות אופן הניקוי והתחזוקה שלו.
  • איך שימוש לא נכון בוילון יקטין את חלל החדר?
    היזהרו משימוש בבדים כהים בחדרים קטנים או שאינם מוארים מספיק, שכן שימוש בבדים כהים מקטין את החדר.

מי קהל היעד שלנו בתהליך עיצוב משרדים?

השאלה הגדולה ביותר עבור מעצב כאשר הוא מתחיל בתהליך, היא עבור מי עליו לכוון את העיצוב. כמו שכבר צוין, משרדים מיועדים גם ללקוחות הנכנסים אל המשרד וגם לעובדים הנמצאים שם מדי יום, ולכן האתגר הוא למצוא עיצוב פונקציונלי ומזמין שישרת את שני הצדדים בצורה מלאה, תוך כדי שהוא מתאים גם לרצונות של בעל העסק.

המטרה היא להגדיל תפוקה והכנסות. הגדלת ההכנסות תגיע כאשר לקוחות ייהנו משהיה במשרד וירגישו בטוחים בבית העסק, והגדלת התפוקה תגיע כאשר העובדים יהיו מרוצים ממקום עבודתם וייהנו מהעבודה. מעצב טוב יודע להשתמש בטריקים על מנת לייצר חלל חמים ופרודוקטיבי במקביל, ולדייק בניצול החלל ובהנחת הפריטים בו בצורה נעימה והרמונית.

התקשרו היום לקבוע פגישה ותרגישו כמה כיף לכם להגיע אל המשרד החדש מדי בוקר!

בודק...