עיצוב ותכנון פנים לחברות בניה ויזמים

משרדנו מתמחה במתן שירות כולל ומקיף עבור חברות בניה ויזמים, אשר עוסקים בתמ"א 1 ותמ"א 2, לרבות, שינויי דיירים, תיאום תכנון, הכנת מפרטי מכר, עיצוב חללים משותפים, עיצוב דירות לדוגמא והכנת מטריצות.

  כל השדות המסומנות בכוכבית הינם שדות חובה

  שם (חובה)

  מייל (חובה)

  טלפון (חובה)

  נושא הפניה

  דברו איתי

  אורטל מעצבת פנים: 052-8959649
  אימייל: office@ortals.co.il

  עם ניסיון של מעל עשור בתחום בעיצוב והתכנון פנים, אני מביאה איתי ניסיון עשיר והבנה רחבה הנדרשת בכדי לספק שירותי עיצוב פנים מלאים, המכסים את כל קצוות הספקטרום.

  מפרטי מכר
  הכנת מפרטי מכר המתארים את המפרט הטכני של הדירה, לרבות חומרי הבנייה המבוקשים, חומרי הגמר, עבודות הבניה, אביזרים נלווים, דרישות תחזוקה וכו'.


  שינויי דיירים
  ניהול מערך שינויי הדיירים בפרוייקט עבור החברה/ היזם. שירות זה כולל את ההתנהלות מול הדיירים הקיימים והחדשים, מתן מענה מקיף לצרכיהם תוך תיאום מלא מול בעלי המקצוע בשטח. הכנת תכניות של השינויים המבוקשים על ידי הדיירים, תוך הקפדה על תקני הבניה הרלווטיים ומול היועצים אשר מעורבים בפרויקט, הכנת הצעת מחיר על פי מחירון דקל ופיקוח בשטח.


  עיצוב דירות לדוגמא
  עיצוב דירות לדוגמא נותן מענה ללקוחות פוטנציאליים אשר רוכשים דירה מהחברה/ מהיזם, מה שמאפשר ללקוח לראות את הדירה שהוא רוכש ומקדם בכך את הליך המכירה.


  עיצוב דירות לא מכורות
  לעיתים כאשר לא נמכרות כל הדירות בפרויקט "על הנייר", נדרש מהחברה/ יזם לבחור את חומרי הגמר לדירה על מנת להמשיך את ביצוע הפרויקט בשטח ולהגדיל את סיכויי המכירה על ידי שדרוג הדירות שלא בסטנדרט. עיצוב דירות אילו נעשה לרוב על ידי מעצבת פנים.


  הכנת מטריצות לדירות
  הכנת כתב כמויות לדירה המפרט לספקים את הכמות הנדרשת עבור כל דירה אשר מתאר כמות ריצוף, חפוי, כלים סניטריים וכד'.


  עיצוב לובאיים וחללים משותפים
  עיצוב לובי הבניין משפיע באופן ישיר על מכירת הדירות בפרויקט. בעיצוב לובי יש לשים לב לכל הפרטים הרלוונטיים, לרבות סוג הנכס (בין אם מדובר בבניין דירות או בניין משרדים), קונספט ראשוני, סביבת הנכס (למשל עיצוב של לובי בנכס אשר נמצא בצמוד לים יושפע מסביבתו) וחיבור לעיצוב החיצוני של הבניין. עיצוב לובי הבניין והחללים המשותפים ייעשה תוך הקפדה על תיאום התכנון מול היועצים אשר מעורבים בפרויקט.


  בחירת חומרי גמר/ מכרז ספקים
  בחירות חומרי הגמר מאפשרות לחברה/ ליזם לקבל מענה מקיף ושלם עבור כל הפרויקט. שירות זה מספק "ראש שקט" עבור החברה/ היזם, כאשר משרדנו עוסק בבחירת מלוא החומרים הנדרשים לעיצוב הדירות והלובאים, לרבות מפרט ותכניות מול הספקים הרלוונטיים בפרויקט כגון, מטבחים, כלים סניטריים וכד'. במידת הצורך אנו נבצע גם את מכרז הספקים עבור החברה/ היזם.

  מעוניינים בעיצוב לובאיים ושינויי דיירים מקצועי ואיכותי? דברו איתי.

   כל השדות המסומנות בכוכבית הינם שדות חובה

   שם (חובה)

   מייל (חובה)

   טלפון (חובה)

   נושא הפניה