עיצוב מטבח בהתאמה אישית

פרויקט בצפון תל אביב

עבור אנשים מסויימים המטבח מהווה את מרכז הבית ועבור אחרים פינה לבישול בלבד, לכן חשוב להתאים את המטבח לאופן ההתנהלות בבית. כידוע, לכל אחד מאיתנו ישנו אורח חיים יחודי ושונה ועל כן נדרש עיצוב מטבח בהתאמה אישית!

עיצוב המטבח – התאמת הסגנון לאופי הבית

המטבח הוא חלל בלתי נפרד מחלל האירוח. כאשר מעצבים מטבח מותאם אישית חשוב ליצור חיבור בין הסגנונות העיצוביים הקיימית בדירה, בין אם מדובר על עיצוב מטבח כפרי/עיצוב נקי ובכך להקפיד על הרמוניה בנקודת המבט בין המטבח, הסלון וחדר האוכל.

עיצוב מטבח בהתאמה אישית – התאמת המטבח לתפקוד היום יומי.

ישנם אנשים שמבשלים המון המטבח, ולכן יש לשים דגש על מוצרי חשמל נוחים וגדולים. להשתדל לא מקמם כיריים בלבד או כיור בלבד, על מנת לא ליצור מרחקים גדולים מדי בתנועה בתוך המטבח, שהדבר עלול ליצור "טיפטופי" מים לא רצויים בין יחידת הכיור לגז. כמו כן מומלץ למקמם את הכיור והכיריים על משטח רציף או לדאוג לכיור משני על האי.

אחסון במטבח

לאנשים שמאחסנים יותר במטבח ומבשלים פחות יש לדאוג לאחסון בהתאם ואולי להמעיט במשטחי עבודה. לאנשים שלא מבשלים ולא מאחסנים ניתן להסתפק במטבח מינימליסטי שלא ייצור תחושת עומס בחלל.

עיצוב מטבח בהתאמה אישית רק עם מעצבת פנים מנוסה – עוד היום:

כאשר מעצבים מטבח אני ממליצה להיעזר במעצב פנים המתמחה בעיצוב מטבחים. בדיוק בשביל זה אני כאן, עם רקע עשיר בעיצוב מטבחים בהתאמה אישית הדרך למטבח חלומותיכם, מטבח ייחודי אך לביתכם אשר יענה על הצרכים הספציפיים שלכם מעולם לא היה קרובה כל כך.

בודק...