טיפים בתהליך עיצוב חדרי שינה

פרויקט ברמת השרון

בעת עיצוב חדרי שינה חלק מהאנשים יתחילו ברכישת רהיטים או בחירת צבעים אבל לדעתי צריך לגשת תחילה לחלל עצמו ולהבין מה צריך למקם בתוכו: שידה, שטיחון, טפט על הקיר או אפילו מנורה ליד המיטה ואז התחילול שרטט את ההשראה שלכם מכל המרכיבים האלה.

בחירת צבעים עבור חדר השינה

כדי לבחור את קשת הצבעים הרצויה הייתי מציעה לכם לבחור צבעים שהייתם רוצים לראות כאשר אתם פותחים חלון. זה לא מחייב אתכם לבחור צבעים ירוקים של עלים. אם אתם נמשכים לצמח אדום או פרח סגול בגינה שלכם, אתם יכולים בקלות לשלב את הצבעים הללו בעיצוב חדר השינה.

שלב הבא בעיצוב חדר שינה: בחירת רהיטים

דבר ראשון, בחרו רהיטים ש"עובדים" בחלל. למרות שבימינו רהיטים מעוטרים מאוד אופנתיים העדיפו לבחור רהיטים בעלי קווים נקיים וזורמים ואפילו צורות אורגניות.העדיפו גווני עץ טבעיים מאשר כאלה צבועים.בחירת הריהוט בעת עיצוב בתים פרטיים וחדרי שינה בפרט חייבת להיות על פי הצורך שלכם ולפי הסגנון העיצובי שתרצו לייצר.

תאורה בחדר שינה

כאשר מעצבים חדר שינה בסופו של דבר תאורה נכונה יכולה להשרות אווירה "קסומה" בחדר שינה.בחירת תאורה צבעונית מסביב למיטה תגביר את האווירה המרגיעה לגוף ולנשמה.כיום השנדילירים המפורסמים חוזרים לאופנה . אך אם אתם רוצים ליצור מראה הייטקי תוכלו לבחור מנורת מתכת מסוגננת.

ולבסוף – חדר שינה אינו מושלם ללא האקססוריז הנכונים

ביחרו אקססוריז שונים שעובדים עם הבחירות שעשיתם בסעיפים הקודמיםכדי להשלים את המראה בכללי של חדר השינה.אם עניין בחירת האקססוריז מבלבלת אתכם ישנם מספר פריטים שתמיד עובדים – למראה משוחרר וטבעי תוכלו ליצור שבלונות של עלים. ולמראה אלגנטי, מסגרות פשוטות ישלימו כל עיצוב חדר שינה שתעשו. סלסלות קש או אביזרים מתכתיים גם עובדים נהדר בחדרי שינה.

אם תעברו צעד צעד ותבחרו את הרהיטים, צבעים ואקססוריז לחדר השינה תוכלו להגיע לתוצאה כללית שתשקף אתכם ואת הרעיון הכללי שבחרתם לחדר שינה.

בהצלחה!!

בודק...