עיצוב חדרי רחצה – עיצוב מושלם לבית מושלם

עיצוב חדרי רחצה - עיצוב מושלם לבית מושלם

הרבה יותר מסתם מקלחת!

חדר הרחצה שלכם יכול להיות חדר שימושי, נוח ובעיקר נעים. בחינה של החלל, סידור מחדש כדי שיתאים לצרכים שלכם והתאמה של הכלים הסניטריים יעשו שינוי עצום!

עיצוב חדרי רחצה עם פונקציונליות החולשת על כל האזורים

יש שיכנו את תהליך עיצוב חדרי רחצה – 'האוורסט של המעצבים' שכן כמעט כל מעצב מחשיב אותו כאתגר הקשה ביותר ברחבי הבית. חדר הרחצה הוא חדר שאין אחד מבני הבית שלא משתמש בו מספר פעמים ביום, ובניגוד לחדרים כמו חדרי השינה או חדרי העבודה, הוא גם החדר שמקבל אליו הכי הרבה מבקרים חדשים וארעיים המגיעים אל הבית. מהסיבה הזאת, על חדר הרחצה להיות מוקפד, פונקציונלי ואסתטי, ולכן מהווה אתגר של ממש.

  • מה החשיבות של ריצוף נכון לחדר הרחצה?
    חדר הרחצה הוא אחד החדרים בהם אנו מבלים הרבה זמן: במקלחת, בשירותים, בצחצוח שיניים ועוד. בחירת ריצוף נכונה ומתאימה תעניק לחדר הרחצה אווירה נעימה.
  • איך ניתן ליצור חלון מדומה?
    במידה ובחלל החדר אין חלונות כלל, ניצור אשליה של חלון באמצעות התקנת וילון שקוף, היוצר תחושה של חלון אמיתי.

כל ההיבטים בעיצוב חדר הרחצה המושלם

בחדר הרחצה נכנסים כדי לבצע מספר פעולות שונות ולכל אחת מהן צריך להתאים את הפונקציונליות הייחודית לו. לדוגמא, ניתן לעצב את חדר הרחצה כך שהאמבטיה או המקלחת תתפוסנה את מירב השטח ואף תנצלנה את מירב התקציב, אך דבר זה יצריך ויתור על פינת כביסה נעימה, כיור מרווח, מיקום נוח של האסלה וכו'. עבודת המעצב היא לקחת את שלל הפעולות השונות שאנו מבצעים בחדר הרחצה ולתמרן ביניהם כמו כדורי להטוטים.

כיצד לחלק את התקציב בצורה נכונה, כיצד להקצות מקום לכל פריט, כיצד ליצור הרמוניה בין הכיור למקלחת, וכיצד לבחור רהיטים וחומרים איכותיים אשר יתאימו בדיוק לחדר הרחצה הייחודי שלכם. בנוסף, עליו לדאוג שעיצוב חדר הרחצה לא יתנגש עם שאר העיצוב של הבית, ועליו לשמור על קו עיצובי אחיד ונהיר ברחבי כל החלל.

כיצד הופכים את החלל למושלם עבורכם?

בתהליך עיצוב חדרי רחצה, המעצב ינסה להכיר את בני הבית כמה שיותר על מנת לדאוג שהחלל יהיה אולטימטיבי לכל צרכי בני הבית. הוא יבחן את השימושים שלכם בחדר וינסה להתאים את העיצוב על פיהם. האם מדובר במשפחה שזקוקה לכיור אחד גדול או תהנה משני כיורים קטנים? האם מתלה מגבות אחד מספיק או שאולי עדיף לבחור במחמם מגבות גדול? האם הריצוף צריך להיות פשוט ואסתטי או מיוחד ומונע החלקות?

לאחר התשאול ישתמש המעצב בניסיונו ובהיכרותו עם עולם העיצוב להתאים עבורכם מוצרים ייחודים וחדשניים שיוכלו לייעל לכם את הזמן בחדר הרחצה, ואף לנצל בצורה הטובה ביותר את החלל לנוחות כל בני המשפחה.

צרו קשר עמי עוד היום ובתהליך קצר ומהנה תראו איך חדר הרחצה שלכם משתדרג פלאים!

בודק...