עיצוב דירות – עיצוב עם אופי

עיצוב דירות - עיצוב עם אופי

אין מקום כמו בבית!

אפילו עיצוב דירה הקטן ביותר, כאשר הוא מבוצע בידיים מיומנות, יכול לשנות לחלוטין את כל מראה הבית שלכם!

אין שום מקום כמו בבית. כולנו מכירים את המשפט הזה מהסרט הקלאסי 'הקוסם מארץ עוץ' וכולנו נוכחים לדעת כמה המשפט הזה נכון כאשר אנחנו חוזרים מיום עבודה מעייף ומחייכים כשאנו פותחים את דלת ביתנו.

לא צריך הרבה כדי להפוך מקום כלשהו לבית, רק צריך אהבה, משפחה, ו… עיצוב דירה מוצלח. אפילו שינויים קטנים הנעשים על ידי מעצב מוכשר ומומחה בתחום יכולים לשנות כל חלל ולהפוך אותו לחלל מהחלומות, המקום הכי אינטימי ונעים שיש. אין כמו בבית.

לדעת להפוך רעיון למציאות

כל מעצב פנים יאמר לך – 'אנחנו רוצים להגשים חלומות'. הכישרון שניתן בידיו של מעצב הוא לשוחח עם הלקוח, לשמוע ממנו מילים ערטילאיות, תיאורים, רגשות, ולהביא אותם לידי מימוש בתוך דירה שמשדרת את כל הרגשות האלה, דרך הצבע בקירות, המרצפות, בחירת הריהוט המוקפדת ואפילו הכרית שמונחת על הספה.

מעצב פנים משמש לעיתים גם כפסיכולוג שכן הוא יודע לקרוא את הרצונות שלנו ואפילו לזהות את הדברים שבכלל לא ידענו שרצינו ולגרום להם לרקום עור וגידים בבית שלנו. אין מה לחשוש מהמונח 'עיצוב מחדש' שכן עיצוב דירה לא חייב לומר שיפוץ דירה כולל שידיר אתכם מהבית למשך חודשים ארוכים וחובות כלכלים. עיצוב דירות משמעו אפילו חדר אחד שמשנה את פניו ויוצר תחושה אחרת לחלוטין בבית.

להתאים את הבית אליכם

מעצבי פנים חובשים כובע נוסף- כובע המיסטיקן. זה אולי נשמע מעט מוזר, אבל הם חייבים להיות מעט טלפתיים על מנת לזהות את צרכי הלקוח. מעצב פנים טוב יודע להזמין דלתות מיוחדות כשהוא שם לב שבעל הבית גבוה במיוחד, ויודע להזמין בדים שלא מוכתמים כשהוא רואה ילדים קטנים מתרוצצים.

כשתחזרו אל ביתכם לאחר העיצוב החדש, יתכן ותרגישו כי מעצב הפנים פלש אליכם למוח, זיהה את כל הרצונות שלכם וגרם להם להתממש מבלי שבכלל ביקשתם. בעוד שאדריכלים מתמחים בשבירת הקירות והנחת צנרת, מעצבים הם אלה שיודעים לבחור את הפריטים הקטנים כדי שיצרו את התמונה הגדולה והמושלמת. הם זוכרים תמיד שאלה הפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל.

שירותי עיצוב דירות: התקשרו עכשיו והפכו את הבית שלכם למקום שאתם מחכים לחזור אליו מדי יום!

  • איך יוצרים תחושת חלל גדול יותר באמצעות ריצוף?
    לחללים קטנים רצוי לבחור ריצוף בגודל 60/60 ולא למעלה מכך, וזאת כדי ליצור תחושה רחבה של גודל ומרחב.
  • איזה סוג פרקט לא מתקלקל בשטיפה עם מים?
    הפרקט המומלץ הוא דמוי פורצלן, אשר גם לא מתקלקל בשטיפה עם מים וגם שומר על מראה חמים ונעים.
בודק...