מעצבת פנים בתל אביב | מומלצת | אורטל סלאמה

מעצבת פנים בתל אביב | מומלצת | אורטל סלאמה

מעצבת פנים בתל אביב אשר מתמחה בסגנונות רבים תוכל לסייע לכם בשיפוץ ובעיצוב הבית. שיפוץ לפני ואחרי – ראו קישור לכתבה מדוע חשוב וכדאי לשכור מעצבת פנים מנוסה כאשר אתם מתכננים שיפוץ, בכתבה זו נציג פרויקט של עיצוב ותכנון דירת פנטהאוז בלב העיר תל אביב של המעצבת אורטל סלאמה.

מעצבת פנים בתל אביב – דירת קבלן משלב התכנון ועד השלב הסופי

רכשתם נכס חדש מקבלן? גם הלקוחות של אורטל סלאמה עשו זאת, ופנו אליה על מנת שתעצב ותתכננן להם את דירת החלומות שלהם. המעצבת אורטל סלאמה, ליוותה את לקוחותיה אשר רכשו פנטהאוז בלב העיר תל אביב מתחילת התכנון ועד לביצוע הגמר של הדירה.

מעצבת פנים בתל אביב – שלב התכנון

כבר במועד רכישת הדירה, פנו לקוחותיה של אורטל והעבירו אליה את תכניות הדירה שרכשו. בשלב זה, קבעה אורטל פגישת הכרות עימם ועברה איתם על נתוני הדירה ותיאום ציפיות. אורטל הקשיבה לרצונות ולצרכים המיוחדים של לקוחותיה.

למשל, האם הם אוהבים לבשל? האם הם אוהבים לארח הרבה? האם הם זקוקים למקומות אחסון רבים? האם הם עובדים מהבית? כל השאלות האלו ועוד, הן שאלות חשובות אשר לפיהן כל מעצבת פנים מקצועית ובעלת ניסיון תתכננן עבור לקוחותיה את הדירה המושלמת לצרכים שלכם.

למשל, דירת הפנטהאוז שעיצבה אורטל סלאמה בלב תל אביב, נועדה להפוך לדירת airbnb ולכן הדגש בה היה על התאמה לקהל יעד רחב ביותר, כך שגם אם יתארחו בדירה משפחה, זוג או קבוצת חברים גדולה, הדירה תהיה נוחה לשימושם.

מעצבת פנים בתל אביב – הכנת פרוגרמה

שלב הכנת הפרוגרמה משקלל את רצון הלקוחות יחד עם מסגרת התקציב שלהם והמסקנות המקצועיות של אורטל לכדי תכנית עבודה אחת מפורטת ומגובשת.

מעצבת פנים בתל אביב – שלב הכנת תכניות עבודה וכתב כמויות

לאחר אישור תכנית הפרוגרמה, הכינה אורטל את תכניות העבודה המפורטות, בהרחבה מלאה על כל פעולה שהתבצעה במסגרת הפרויקט. בנוסף, בשלב זה, הכינה אורטל את כתב הכמויות המדויק והמפורט, אשר סייע רבות בבחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר לפרויקט (כפי שמפורט בכתבה לעיל בנושא שיפוץ דירה לפני ואחרי).

שלב פיקוח עבודה וליווי

בשלב הפיקוח והליווי, ליוותה אורטל את לקוחותיה בבחירת חומרי הגמר לדירה, לרבות, כלים סניטריים, קרמיקות, ריצוף, פרקטים, דלתות, נגרות ועוד.

כמו כן, אורטל פיקחה על כל אנשי המקצוע אשר לקחו חלק בפרויקט, ועשתה תיאום בין כולם. אורטל הגיעה לאתר על מנת לוודא שהכל התבצע לפי התכניות.

כל זה אומר שאתם ישנים בשקט בזמן שכל העבודה מתקתקת כמו שעון שוויצרי.

להלן קישור לכתבה שערכו באתר וואלה על אורטל סלאמה >

בודק...