לחיות בבית מלא סטייל

הייתם מאמינים שהבית שלכם יכול לשנות את עורו לחלוטין ולהפוך לחלל שימושי, נעים ומלא שיק בתהליך עיצובי קל ופשוט? אז תאמינו. תהליך סטיילינג לבית זו הבחירה הקטנה שתעשה את כל ההבדל!

סטיילינג לבית

ציטוט מפורסם אומר: "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" ואין מעצב שלא אימץ את הציטוט הזה כקו מנחה לתהליך העבודה שלו. בניגוד לאדריכלים או קבלנים המסתכלים על התמונה הגדולה, מנפצים קירות ומניחים צנרת – עבודת המעצב היא הרבה יותר עדינה, מדויקת וממוקדת.

אמנם המעצב מסתכל על התמונה הגדולה, אך מביט בעיקר בפרטים הקטנים המרכיבים אותה, ואף יודע ששינוי של פרט אחד קטן יכול לשנות את התמונה כולה. שירות סטיילינג לבית פועל בדיוק מתוך הנחת היסוד הזו.

מה זה בדיוק סטיילינג לבית?

במקום לקחת הלוואות ולהתחיל לשבור קירות על מנת לרענן את המראה של הבית שלכם, יש פתרון פשוט יותר, קל יותר, פחות מלכלך ובוודאי הרבה יותר זול – שירותי סטיילינג לבית. תהליך סטיילינג הוא כמו אבזור התלבושת. לא מחליפים את הביגוד הבסיסי, אבל מוסיפים נעליים, עגילים, תכשיטים ואיפור. כך גם מתנהל התהליך של שירותי סטיילינג לבית.

אנו לוקחים את המבנה הקיים, מבלי לשנות דבר בו, ומחפשים כיצד ניתן לשנות את הפנים כדי לנצל את החלל בצורה יותר יעילה ולהפוך את הבית למקום מזמין ונעים יותר. בחירה בשירות סטיילינג לבית מאפשרת לכם ליצור שינוי גדול בתקופה קצרה ולרענן קצת את שגרת החיים שלכם, מבלי לנקוט בצעדים קיצוניים. ניתן להתמקד רק בחדר אחד בו תרצו לבצע שינוי מקיף, או לעבור את התהליך עם הבית כולו.

איך מתבצע תהליך הסטיילינג?

התהליך הוא לרוב קצר ופשוט, ואינו מצריך פינוי מהבית לימים ארוכים, או עבודת ניקיון מקיפה לאחר כך. כל שצריך הוא מעצב מוכשר עם עין מדויקת ואוזן קשבת שיוכל לשוחח אתכם, להבין מה החלום שלכם ובאיזה מקום תרצו להתגורר, ובהתאם לכך להתאים את הפריטים היפים והיעילים ביותר כדי להגשים עבורכם את החלום.

התהליך מתאים גם במידה ותרצו לשנות חללים מסוימים, לדוגמא חדר שינה שהילד שגר בו עזב את הבית, יכול בקלות לעבור הסבה לחדר עבודה, ללא טרחה גדולה, ועם כמה בחירות מדויקות מצד המעצב שלכם. שירותי סטיילינג לבית מספקים ריענון, חידוש וניצול חכם של הבית בעלות נמוכה ובמהירות!

תנו לי להלך קסמים על הבית שלכם ולהפוך אותו לבית המושלם – התקשרו וקבעו פגישה!

סטיילינג לבית סטיילינג לבית

רוצים להכניס צבע לחלל החדר?

הרשו לעצמכם לצבוע קיר מרכזי אחד בחלל החדר, אשר יודגש בצבע מעניין ובטקסטורה מיוחדת, והכניסו חיים חדשים בחלל החדר!

איך פריט אחד יכול להפוך למרכז החדר?

בקלות. בחרו פריט צבעוני ומעניין, הניחו אותו על מדף או שידה שאותו תרצו להדגיש, וכך תגרמו לפריט להראות מעניין יותר.